HCS200/sn SOIC SMT KEELOQ Encoder pilot alarmu Powiększ do pełnego rozmiaru

HCS200/sn SOIC SMT KEELOQ Encoder pilot alarmu

HCS 200/SN SMD UKŁAD CYFROWY SO-8 MICROCHIP

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3,97 zł

-0%

HCS200/sn SOIC SMT KEELOQ Encoder pilot alarmu <p>Zjawisko 'padania' wejść w HSC 200 jest nagminne.<br />Nie wydawaj pieniędzy na nowy system alarmowy - układ HCS200 jest do kupienia.<br /><br />Jeżeli:<br />- dioda pilota świeci się non-stop,<br />- wciskanie przycisków nic nie daje...<br />Założ że to padł układ HCS200 /sn.</p> <p>Przelutowanie i wkodowanie do alarmu wg. instrukcji wystarczy aby piloty znów działały.<br /><br />HCS200 jest układem o kodzie zmiennym przeznaczonym do zdalnego sterowania centralnym zamkiem z pilotem systemów alarmowych.</p> <p>HCS200 wykorzystuje opatentowane K Microchip EE L OQ ® kodzie zmiennym technologii, która zawiera wysoki poziom bezpieczeństwa.</p> <p>Mały zarys pakietu i niskie koszty, do urządzeń kod jednokierunkowej zdalnej transmisji sterowania systemem centralneg zameku, kontrola dostępu...</p> <p>HCS200 łączy w sobie 32-bitowy hopping kod generowany przez nieliniowy algorytm szyfrowania, z 28-bitowego numeru seryjnego i 6 bitów informacyjnych do tworzenia transmisji. Eliminuje zagrożenie skanowania kodem zmiennym. Mechanizm sprawia, że każda transmisja jest wyjątkowa, przez co przechwytywania kodów i ponownie wysłanie do systemu jest bezskuteczne.</p> <p>Klucza szyfrowania, numer seryjny  i dane konfiguracyjne są przechowywane w pamięci EEPROM,  która nie jest dostępna za pośrednictwem wszelkich zewnętrznych połączeń. To sprawia, że HCS200 jest bardzo bezpiecznym urządzeniem, zapewnia łatwy w użyciu interfejs szeregowy do programowania niezbędne klucze zabezpieczeń, parametry systemu i danych konfiguracyjnych.</p>
3,23 zł

Zjawisko 'padania' wejść w HSC 200 jest nagminne.
Nie wydawaj pieniędzy na nowy system alarmowy - układ HCS200 jest do kupienia.

Jeżeli:
- dioda pilota świeci się non-stop,
- wciskanie przycisków nic nie daje...
Założ że to padł układ HCS200 /sn.

Przelutowanie i wkodowanie do alarmu wg. instrukcji wystarczy aby piloty znów działały.

HCS200 jest układem o kodzie zmiennym przeznaczonym do zdalnego sterowania centralnym zamkiem z pilotem systemów alarmowych.

HCS200 wykorzystuje opatentowane K Microchip EE L OQ ® kodzie zmiennym technologii, która zawiera wysoki poziom bezpieczeństwa.

Mały zarys pakietu i niskie koszty, do urządzeń kod jednokierunkowej zdalnej transmisji sterowania systemem centralneg zameku, kontrola dostępu...

HCS200 łączy w sobie 32-bitowy hopping kod generowany przez nieliniowy algorytm szyfrowania, z 28-bitowego numeru seryjnego i 6 bitów informacyjnych do tworzenia transmisji. Eliminuje zagrożenie skanowania kodem zmiennym. Mechanizm sprawia, że każda transmisja jest wyjątkowa, przez co przechwytywania kodów i ponownie wysłanie do systemu jest bezskuteczne.

Klucza szyfrowania, numer seryjny  i dane konfiguracyjne są przechowywane w pamięci EEPROM,  która nie jest dostępna za pośrednictwem wszelkich zewnętrznych połączeń. To sprawia, że HCS200 jest bardzo bezpiecznym urządzeniem, zapewnia łatwy w użyciu interfejs szeregowy do programowania niezbędne klucze zabezpieczeń, parametry systemu i danych konfiguracyjnych.