Warunki dostaw

Odbiór osobisty

Zamówienia składane w t-repair.com można odbierać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Słupsku.

Do zamówień odbieranych osobiście w sklepie stacjonarnym w Słupsku nie doliczamy kosztów dostawy.

Informacje dotyczące zamówienia będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy rejestracji w t-repair.com. 

Zamówienie, deklarowane przez Klienta jako odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Słupsku, czeka na odbiór przez 5 dni roboczych. Po tym terminie produkty z zamówienia uwalniane są do dalszej sprzedaży, a zamówienie Klienta jest anulowane. Tym samym t-repair.com nie może zagwarantować dostepności zamawianego wcześniej asortymentu.

Czas realizacji zamówienia

Dla zamówień z deklaracją odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym w Słupsku, termin odbioru  zamówienia możliwy jest już w dniu zakupu - złożenia takiego zamówienia. Domyślną formą płatności za zamówienia obierane osobiście jest przelew. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na płatność przy odbiorze, prosimy o kontakt z Naszą  Infolinią, po potwierdzeniu złożenia zamówienia.

Wysyłka zamówień świadczona jest poprzez usługi Poczty polskiej. Terminy realizacji, w zależności od rodzaju przesyłki wynoszą odpowiednio:

Paczka pocztowa ekonomiczna    4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa    2 dni
List polecony ekonomiczny     4 dni
List polecony priorytetowy    2 dni

Koszt w/w nie stanowią odzwieciedlenia cennika Poczty polskiej. Zawiarają w sobie podatek od usług pocztowych, koszty robocizny powstałe przy realiazcji danego zamówienia oraz koszty marteriałów opakowaniowych ponoszone przez  t-repair.com.

Istnieje możliwość dostarczenia Państwu zamówień  jako przesyłek pobraniowych. Stanowi to dodatkowy koszt w wysokości 15 pln, który należy doliczyć do w/w cennika.

Bezpłatna dostawa na terenie Polski

Zamówienie założone w t-repair.com zostanie dostarczone bezpłatnie na terenie Polski, gdy wartość zamówienia w kwocie brutto przekroczy 500 PLN.

Wysyłka za granicę

Świadczona jest również przez usługi Poczty Polskiej.
Dostawa ma miejsce od 5 do 10 dni roboczych.